Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Yabancı Partner Meyra

  • Listelenen: 30 Ekim 2016 15:39
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Yabancı Partner Meyra - Resim1Yabancı Partner Meyra - Resim2Yabancı Partner Meyra - Resim3Yabancı Partner Meyra - Resim4Yabancı Partner Meyra - Resim5Yabancı Partner Meyra - Resim6

Tanıtım:

Yabancı partner Meyra sizlerle Eskişehir’de henüz yeni olan bir partner olarak burada bulunmak durumundayım. Sizlerin aklını başından alacak bir partner olarak sizlerle birlikte bulunmak durumundayım.

  • Yaş: 28
  • Boy: 1.60
  • Kilo: 53
  • Esmer
  • Sizlerin evlerine ve tercih ettiğiniz otellere gelmekteyim.

İnsanların belli bir yaştan sonra saçlarında dökülme görülmektedir. Erkeklerde genetik olarak daha çok görülüyorken ve onlar için alışılmış bir durumken, kadınlarda saç dökülmesi ya da saç seyrelmesi görüldüğü zaman sıkıntı olmaktadır. Kelleşme ya da seyrelme insanlarda özgüven sorunu olmasına neden olmaktadır. Böyle bir durum olmaması için sizlerde önleminizi almanız gerekmektedir. Sizlerde tüketecek olduğunuz bazı yiyecekler sayesinde hem saç dökülmesini önleyebilirsiniz. Hem de sizlerin daha gür saçlarınızın olduğunuzu göreceksiniz.

Çinko saçlara çok iyi gelmektedir. Eğer çinko eksikliği yaşayan bir insan, saç dökülme sorunu ve saçlarının güçsüzleşmesine neden olmaktadır. Sizlerde saçlarınızla ilgili bu sorunları yaşıyorsanız o zaman çinko içeren yiyecekler tüketmeniz gerekmektedir. Kesinlikle unutmayın ki, eğer saçlarınızın kökü güçsüz, dökülüyorsa ya da sizlerin saçlarınızda kırılma oluyorsa, çinkoya önem vermeniz gerekmektedir. Doğada en çok çinko sebzelerden ıspanakta bulunmaktadır. Ayrıca dana ciğerinde de çok görülüyorken istiridye de çinko açısından çok zengindir.

Saçlarınıza bakım yapacağınız zaman mutlaka zeytinyağı tüketmelisiniz. Çünkü zeytinyağı kafa derisini güçlendirecek ve saç köklerinize de son derece iyi gelecektir. Bu durum sayesinde insanların saçları daha güçlü olacak ve dökülmeyi de önlemiş olacaktır. Zeytinyağı küründen sonra mutlaka saçlarınızı bol suyla yıkamanız gerekmektedir.

Soya ve havuç saçlar için en iyi yiyeceklerden biridir. İçerdiği vitamin sayesinde hem daha güçlü saçlara sahip olacak hem de saç dökülmesini önlemiş olacaksınız.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 9005815f3855fbb2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz