Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Sınırsız Kadın Gözde

  • Listelenen: 8 Eylül 2016 18:21
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Sınırsız bayan arayan erkeklerin tek adresi olarak siz değerli ve elit beyler ile mükemmel anlar geçirecek bir partner olarak burada bulunmak durumundayım.
Bendeniz cinsiyet yapmasını epey iyi eksiksiz partnerinin neden arzuladığını tahmin ederek onu bahtiyar ihtiva edecek bir hatunum.
Detaylı bilgi için telefon numaramı sizlere aktarıyorum.

Güneş ışınlarının her zaman için insanları daha dinç tuttuğu ve insanların yaşadıkları insani olan ilişkileri içerisinde yaz ve ilk bahar mevsimlerinde daha iyi olduğu söylenirken, sonbahar ve kış ise olumsuz yönde etkilemekteymiş.
Tabi bu kapsam bütün ilişkileri etkilediği gibi sevgilinizle vaki ilişkilerinizi dahi etraflıca etkileyecektir.
Bu yüzden de uzmanlar tarafından özelikle yaz bitiminde sonbahar geldiği zaman dikkatli olmaları gerekmekte olduğunuz ve ilişkilerinin olumsuz etkilenmemesi için bu mevsimlerde daha anlayışlı olunması gerektiği konusunda uyarmaktadır.
İlişkilerin ne sıklıkla bittiği bu mevsimde beraber olduğunuz insana aksi şahsınızı kesin şekilde dışa vurmanızda ilişkiniz açısında yarar sağlayacaktır.
İlişkinizin ayakta durması için yalnız kalmak isteyen partnerinizi mutlaka bu isteğine karşı çıkmamanız gerekmektedir.
Ve onu arzuladığın kadar yalnız bırakmalı ve kafasının dinlemesine izin vermelisiniz.
Ve sizlerin böyle bir partneriniz varsa ve gerçekten değer veriyorsanız onun yalnız kalmak istemesine ya da performansının düşmesine daha çok neden olmadan onu anlamanız gerekmektedir.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 72757d1809b12619

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz