Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çılgın Oral Tutkunu Ceyda

  • Listelenen: 7 Ekim 2016 01:21
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Çılgın Oral Tutkunu Ceyda - Resim1Çılgın Oral Tutkunu Ceyda - Resim2

Tanıtım:

Eskişehir’in en yeni kızı Ceyda sizlerle birlikte. Eskişehir’de sekse aç olan beylerin açlığını doyuracak bir partner olduğumu bilmenizi isterim. Benim hakkımda sizlere detaylı bilgileri profilim üzerinden paylaşmak istiyorum.

  • Yaş: 26
  • Boy: 1.55
  • Kilo: 50
  • Minyon tipli

Her ilişkinin kendi içinde bir karakteri vardır. Başkalarının yaşadıklarına bakmak, onlara imrenmek hatta partnerinizden başkaları gibi olmayı istemek ona ve kendinize yapacağınız büyük haksızlık olacaktır. Zaman zaman arkadaşlarınızın veya ailenizin baskıları ile eşinizden ya da sevgilinizden büyük reaksiyonlar pahalı hediyeler ya da süper lüks tatiller bekliyor olabilirsiniz. Ya da onun sevgilisi kapısında serenada yapmış bunun sevgilisi aşkından dağlara düşmüş gibi sürekli başkaları ile kıyaslamanız eşinizi kaybetmenize sebep olabilir.

Kendi içinizde mutluysanız ama başkaları sizi olumsuz yönde çok etkiliyorsa sizi kötü etkileyen herkesten uzak durmalısınız. Kimsenin aşkı sizinkine ve sizin aşkınızın kimsenin ilişkisine benzemesi gerekmez önemli olan sizin bir arada ne kadar mutlu olduğunuzdur. Beraberken huzurluysanız fazlasını istemek elinizdekini kaybetmenize sebep olabilir. Kimseyi olmadığı biri gibi davranmaya zorlayamazsınız. Bu durumda içinde bulunduğunuz ilişki artık sizi tatmin etmiyorsa sorun biraz da sizde olabilir. Karakterinize ve beklentilerinize uymayan bir ilişkide ısrar eden sizseniz başkalarını suçlamanız ya da partnerinizden olmadığı biri gibi davranmasını beklemeniz boşuna bir çaba olmaktan öteye gitmez.

Her aşkın içinde iyi anlar ve kötü anlar vardır ve her ilişki kendi içinde hem mutlu hem de sorunlu anlar barındırır. Önemli olan birlik ve beraberliği bozmadan zor zamanları atlatmak ve güzel anların tadını çıkarmaktır. Kendinize kimseyi örnek almayın bırakın insanlar sizi örnek alsınlar.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 11057f6cbc7b4649

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz