Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kondomsuz Kalan Sinem

  • Listelenen: 20 Eylül 2016 14:43
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Kondomsuz Kalan Sinem - Resim1Kondomsuz Kalan Sinem - Resim2

Tanıtım:

Kondomsuz birlikteliklere kalabileceğiniz bir partner olarak karşınızda bulunmaktayım. Ben oldukça titiz ve hijyenik bir partnerim. Aynı titizliği sizlerden de beklediğimi bilmenizi isterim. Benimle görüşmek isteyen azgın beylerin profili sayfamı detaylı bir şekilde okumalarını rica ediyorum.

Küçük kaçamaklar yaptığınız iş yeriniz bir süreliğine çok eğlenceli olabilir ya da arada sırada erkek arkadaşlarınız ile çıktığınız akşam eğlencelerin çok renklenebilir bir kaç ufak flört ile peki ya bu kaçamaklar sıklaşıyor ve sürekli başka insanlarla görüşmeye başlıyorsanız aldatıyor iseniz eşinizi. İlk önce ne kadar heyecanlı gelir öyle değil mi? Hayatınız renklenir. Yeni bir insan yeni bir heyecan, peki evde sizi bekleyen eşinizin yüzüne bakarken de aynı heyecanı duyabilecek misiniz? Ya da çocuklarınızı sevip okşarken onlar için harcayabileceğiniz kazancınızı sadece kendinizi düşündüğünüz için başka insanlarla harcadığınız gerçeği tokat gibi çarpmaz mı yüzünüze? Hayatta çok ağır günahlar vardır evet aldatmak bu kadar ağır değildir. Hatta bir çok insan için affedilmez bile değildir devam etmediği sürece ama aldatmanın ağırlığı asıl aldatan kişinin üzerine çöker zamanla.

Kendini suçlama ve içinden çıkılmaz bir çıkmaz sokağa dönüşebilir. Hayatın sıkıcı taraflarıyla baş etmek için yeni heyecanlar aramak yerine eşinizle çocuklarınızla yeni şeyler denemek yerine mutluluğu dışarıda aramak size sadece mutsuzluk ve yalanlar getirir. Hayatınız çok eğlenceli gibi görünse de ilk anlarda zamanla içinden çıkılmaz bir kısır döngüye dönüşebilir. Eğlenmek için yaptığınız küçük bir kaçamak hayatınızı zehir edebilir. Kaybetmeyi göze alamadığınız insanları kırmaktan kaçınmalısınız. Aksi halde kırılan bardağı tamir etmeye çalışmak boşa çaba olur.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 41957e12014737d8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap yazıldı: “Kondomsuz Kalan Sinem”

  1. Tel numaran ne

Cevap Yaz