Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Asyalı Partner Suing

  • Listelenen: 7 Ekim 2016 15:58
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Asyalı Partner Suing - Resim1Asyalı Partner Suing - Resim2Asyalı Partner Suing - Resim3Asyalı Partner Suing - Resim4Asyalı Partner Suing - Resim5

Tanıtım:

En yeni kızınız Suing sizlerle Kazakistanlı partneriniz Eskişehir’de henüz çok yeni bir bayan olarak bulunmakta. Kazakistanlı Mia hakkında sizlere detaylı bilgiyi bu tanıtım yazısı üzerinden paylaşmış olacağız.

  • Yaş: 21
  • Boy: 1.60
  • Kilo: 48
  • Görüşme şekli: sizin eviniz ve otel
  • Anal yok kondom şart

Birlikte olduğumuz andan itibaren özellikle tutkulu bir aşk yaşıyorsak hemen gelecek planları yapmaya başlıyoruz, kızlar pembe panjurlu rezidans daireleri erkekler ise karısının pişireceği paella eşliğinde ev konforunda seyredeceği derbi maçların özlemi ile yanıp tutuşuyor. Peki bu kadar ciddi düşünmek için acale etmiyor muyuz.

Ediyoruz hem de nasıl. Özellikle biz türkler bayılıyoruz ilişkinin ilk anından itibaren evlilik hayalleri kurmaya. Oysa bu planlar aşamasında aşkın gerçek heyecaını kaçıyoruz. Hele ki henüz okul yıllarımız devam ediyor ve gelecek planlamak için yeterli donanıma sahip değilsek zaten boşa kürek çekiyoruz demektir. Okul yıllarında yaşanan aşkın özgür, heyecanlı akıcı anlarını doya doya yaşamak varken, tüm zamanını hala hayatın sıkıcı sorumlulukları olmadan eğlence içinde yaşamak varken neden daha ciddi planları düşünerek zamanımızı boşa harcıyoruz ki.

Elbette herkesin geleceğe dair bir planı olmalı ve vakti gelince olacak olan için hazırlıklarını yapmalı ama elinde olan zamanında tadını çıkarmalı. Zamanı geldiğinde zaten herşey olacağına varır. Hani derler ya su akar yatağını bulur. Siz siz olun ne kendinizi ne de sevgilinizi gelece planları ile sıkboğaz ederek yaşadığını anın tadını kaçırmayın.

Ciddi planlar yapmak, bir ailenin sorumluluğu alabilecek yaşa ve ekonomik bağımsızlığa sahip olunca yapacağınız bir şey. Acale etmek için ortada hiç bir sebep yokken anın tadını çıkarmaya bakın.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 75957f79903431f5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz