Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Yeni Özbek Dilara

  • Listelenen: 17 Kasım 2016 06:45
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Yeni Özbek Dilara - Resim1Yeni Özbek Dilara - Resim2Yeni Özbek Dilara - Resim3Yeni Özbek Dilara - Resim4Yeni Özbek Dilara - Resim5

Tanıtım:

Özbek partner olarak Türkiye’de sayılı bayanlardan olduğumu sizlere beyanda bulunmak isterim. Ben işimin ehli bir partner olarak sizleri en iyi derecede memnun edeceğimden hiç şüpheniz olmasın. Zaten sizlerde beni tanıdıktan sonra ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Sizlerin merak ettiği görüşme detaylarını sizler ile paylaşmak için sabırsızlanmakta olduğumu belirtmek isterim. Ben 26 yaşında, 1.75 boyunda ve 80 kilogram ağırlığında sarışın seksi siz elit beylerin aklını şaşırtacak güzellikte bir eskort kızım. Ben henüz burada yeni bir kızım. Görüşmelerimi şahsi konutumda ve otellerde yapmaktayım. Kondom kullanımını sizlere bunu bir mecburiyet olarak gösteriyorum.

Hayatın baltalayamadığımız bir akışı vardır. Yaşadığınız hayatın akışına kendinizi bırakmalı ve hayatınız içerisinde bulunan insanları olduğu gibi kabul etmeli ve sizi çevrenizde bulunan insanlardan hangileri size daha çok huzur veriyorsa sizlerde o insanlarla bol bol vakitler geçirmeniz gerekmektedir. İnsanlara olan sevgilerimizi cananlıklarımızı gösteriyor musunuz? Yalnızca ilişki sürdüğünüz insanlara karşı değil. Birlikte olduğunuz insanların hepsine karşı sizlerde sevginizi göstermeniz gerekmektedir. Hayatı pozitif canipten bakmaya çalışmanız icap etmektedir. Hayatınızdaki olumsuz olan olayları ara vermeden gündeme getirip devamlı bunlara takılı kalmak yerine sizler de geleceğe yürümelisiniz. İnsanlara karşı bu olumsuz olan yaşadığınız negatif vak’aları sürekli onlarla konuşarak insanları da mutsuz etmek yerine unutmanıza fayda olacaktır.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 18957bc50d057df8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap yazıldı: “Yeni Özbek Dilara”

  1. seans ne kadar

Cevap Yaz