Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kaliteli Kızların Numaraları

  • Listelenen: 18 Kasım 2016 21:35
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kaliteli kızların numaralarını burada bulabilirsiniz. Sizler eğer gecelerinize renk katacak birilerini arıyorsanız, bunun için yapmanız gereken tek şey burada bulunan kızlardan birisi ile iletişim kurmanız olacaktır. Burada numarası olmayan bayanların üyelikleri bitmiştir. Bu kızlar ile iletişim kurmanız sadece onların ilanlarının altına yorum atmanız kendi iletişim bilgilerinizi bırakmanız ile olacaktır. Onlar sizlere mutlak olarak dönüş yapacaktır.

Erken Boşalma Tedavisi Hakkında

Erken boşalmayı daha çok gençlerde görülse de ileri yaşlarda olan erkeklerin de sıklıkla karşılaştıkları ve cinselliğin en çok yaşandığı sorunlardan bir tanesidir. Erken boşalma cinsel bilgi azlığı olan ya da sürekli olarak mastürbasyon yapan erkeklerde de sıklıkla görülmektedir. Birçok erkek günümüzde birlikte olduğu kadına karşı duygularının azlığından kaynaklı olarak erken boşalma yaşamaktadır. Erken boşalmanın yüzyıllardan bu yana erkeklerin en büyük cinsel sorunlarının başında gelmektedir. Bunun psikolojik olarak kaynaklandığı düşünülmektedir. Eğer sizlerde de sürekli olarak erken boşalma meydana geliyorsa bunun için ruhsal ya da fiziksel olarak tedavi olmanız gerekmektedir.

Yüzyıllardan bu yana oluşan erkeklerin bu erken boşalmalarının önüne geçmek amacıyla birçok önlem alınmaktadır. Bunların en sıklıkla uygulanan ama sadece geçici olarak bir çözüm olan Çin Tekniği birçok yerde hala uygulanmaktadır. Erkeklerin erken boşalmayı sürekli yaşaması durumunda, seks sırasında boşalacağını anladığı zaman eliyle testisleri ve anüs arasına baskı uygulaması gerekmektedir. Bunu birkaç defa yaptığı zaman geçici olarak normale dönecektir. Eğer kalıcı olarak erken boşalmaya bir çözüm aramanız durumunda o zaman sizin cinsel terapistten randevu almanız gerekmektedir. Erken boşalma sorunu artık kolaylıkla psikolojik olarak tedavi edilebilen bir rahatsızlık olmaktadır. Sizin bu sorundan kurtulmanız için mastürbasyon yapmayı bırakmanız ve ilginizi çeken duygularınızın olduğu bir partner ile seks yapmanız gerekmektedir. Bu sayede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 195582f55f0203fb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz