Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gerçek Resimli Aysel Dağ

  • Listelenen: 28 Ekim 2016 15:54
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Gerçek Resimli Aysel Dağ - Resim1Gerçek Resimli Aysel Dağ - Resim2Gerçek Resimli Aysel Dağ - Resim3

Tanıtım:

Gerçek resimleri ile sizlerin karşısında olan Aysel Dağ’dan Eskişehir’in yakışıklı ve kibar beylerine selamlar.  Sizlere sevgili tadında aşkı yaştacak ön sevişme ile sizleri mükemmeliyete taşıyacak bir kızım.

  • Yaş: 24
  • Boy: 1.65
  • Kilo: 65
  • Kendi yerimde.

Birlikte olduğunuz ilişki içerisinde her şeyi paylaşmak istiyorsanız ve sizler çok mutlu olmak istiyorsanız o zaman partnerinizle mutlaka arkadaş olmalısınız. Çünkü uzun soluklu olan ilişkiler her zaman için daha uzun soluklu olur ve daha kaliteli olacaktır. Bu yüzden sizlerin bir ilişkiye başladığınız zaman bunun mutlaka uzun olması için sizler kaliteli zamanlar geçirmenin yollarını aramalısınız. Yapacağınız tek işlem, sizlerin bu yazımızı okumak ve birlikte olduğunuz insanla ilişkiniz içerisinde uygulamanız gerekmektedir.

Partnerinize mutlaka her zaman destek vermeniz gerekmektedir. Onun herhangi bir sıkıntısı olduğunda mutlaka onun yanında olduğunuzu belli etmelisiniz. Bu hem sizin onu sevdiğinizi belli edecek, hem de onun yanında olduğunuz için güç duymasını sağlayacaktır.

Size herhangi bir şey anlattığı zaman, bu anlattığı sizin hoşunuza gitmiyor olsa bile kesinlikle onu eleştirmeyin ya da kızmayın. Eğer o size saf duygularla geldiği zaman, sizin onu anlamadığınızı düşünürse bir daha sizinle özel olanı konuşmayacaktır.

Birlikte orta bir hobi edinmelisiniz. Sizlerin hayatınız içerisinde şayet hep tek taraflı takılıyorsanız bu ilişkinize zarar verecektir. Bu yüzden mutlaka onun ve sizin orta noktada buluşacak olduğunuz ve zevk alarak yapacağınız bir hobiniz olsun. Bu sayede hem birlikte zaman geçirirsiniz, hem de birbirinizi daha iyi tanıma fırsatınız olacaktır.

Her zaman için güven duymayı bilmelisiniz. Onu kısıtlamadan ve kıskanmadan arkadaş kalmanız gerekmektedir.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 3445813496f1cde7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap yazıldı: “Gerçek Resimli Aysel Dağ”

  1. Sizi defalarca kez aradım ama ulaşamadım sizden rica ediyorum mail adresime fiyat bilginizi yazarsanız en kısa zamanda görüşmek isterim

Cevap Yaz