Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Yeni Hatununuz Rüya

  • Listelenen: 11 Ekim 2016 20:44
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Yeni Hatununuz Rüya - Resim1Yeni Hatununuz Rüya - Resim2

Tanıtım:

Seks yapmasını seven bayanların bulunduğu sitemizde siz elit beylerin memnuniyeti ilk sırada gelmektedir. En iyi görüşmelere kalacağınız partnerlerin en eliti olarak karşınızda en yeni eskort kızınız Rüya.

  • Yaş: 29
  • Boy: 1.70
  • Kilo: 55
  • eve ve otele gelen

Evliliklerin uzun ömürlü olabilmesi için bir tarafın alttan alması gerektiğini söyler hep büyüklerimiz. Genelde de doğrudur, hatta her tür ilişkide öfkeli anlarda itidalli olup karşıdakini körüklemek yerine biraz alttan alıp öfke dindikten sonra konuşmakta fayda vardır ama mutlaka konuşulmalıdır. Sürekli karşıdaki insan tarafından sindirilen eş bir süre sonra silikleşmeye kişiliğini kaybetmeye başlar ve bir süre sonra kendisine dönüp baktığında özgüvenini kaybetmiştir ve tekrar başlamak için çok geç olduğunu düşünür.

Birliktelikler fedakarlık ister doğrudur fakat sürekli fedakarlık yapan taraf haksızlığa uğradığını düşünmeye başlıyor ise birşeyler yanlış gidiyor demektir. Sürekli fedakarlık yapıp ilişkinizi dinç tutmaya çalışıyorsanız yanlış yapıyorsunuz demektir. İsteklerinizi söylemek veya eşinizden bazı fedakarlıklar istemek sizin de hakkınız elbette. Sürekli veren olmak sizi sanki göreviniz buymuş gibi düşünmeye itebilir. Onun sevdiği filmi izleyelim onun sevdiği yemeği yiyelim onun sevdiği yerde tatil yapalım derken bir süre sonra kendiniz için hiç bir şey yapmadığınızı fakedeceksiniz ve mutsuz olmaya başlayacak kendinizi değersiz hissedeceksiniz. Mutsuz bir eş değersiz bir ebeveyn ailesi için de faydalı olamaz. Zaman zaman eşinizden evle ilgilenmesini ya da sizi yalnız bırakmasını isteyebilmelisiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı gidermek sizin için bir lüks olmamalı. Evlilik aşk birlikte bir hayatı paylaşmak demektir. Sürekli bir kişi diğerini taşıyor ise bir süre sonra yorulacak ve ne yazık ki yolculuğu yarıda bırakacaktır.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 33757e2e0dd3f3ea

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz