Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Aşk Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

  • Listelenen: 8 Kasım 2016 12:15
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Aşk hakkında hiç bilmedikleriniz

Aşk sadece karşılıklı olarak sevgiden ibaret değildir veyahut sürekli olarak o insanı düşünüyorsanız, o insanın yanında mutlu oluyorsanız bunlar evet sizin aşk yaşadığınızı göstermektedir. Yapılan bir ankette insanların aşk hususunda bilmediği pek çok ayrıntı çıkmış. Bizlerde sizlerin belki de aşk hakkında daha önceden hiç duymadığınız ve hiç düşünmediğiniz bu detaylardan birkaç tanesini bu yazımız içerisinde yazmak istiyoruz.

Aşık olan çiftlerin mutlaka birbirleri ile birlikte oluyorken cinsel arzularının olduğunu düşünüyorsanız hata ediyorsunuz. Çünkü insanlarda cinsel hormon her zaman yüksek değildir. Hem erkeğin hem de kadının testesteron adı verilen hormonu yüksek olduğundan seksüel arzularının da yüksek olacağı bilinmektedir. Partneriniz sizi cinsellik olarak arzulamıyorsa, bu size aşık olmadığı anlamına gelmeyecektir.

Aşık olduğunuz zaman vücudunuzun dopamin adı verilen hormonun salgılandığını biliyor musunuz? Bu hormonun ne demek olduğunu bilmiyorsanız, uyuşturucu kullananlar ya da sigara kullananların salgıladığı bağımlılık yapan bir hormon olmaktadır ve aşık olunduğu zaman bağımlı insanlar gibi bu hormon salgılanmaktadır. Aşık olan insanların zeka seviyesi aynı olsa bile birlikte olduğu insanın her dediğini yapma isteği olacağından, bir insan çok küçük yaştaki bir insanın zekasına iye olacaktır. Özellikle de aşkın ilk zamanlarında o insanı karşınızda gördüğünüz zaman bu durumu yaşamanız daha çok olacaktır.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 707581f10549fe80

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz