Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara Kızınız Berna Tekrar Sizlerle

  • Listelenen: 18 Ocak 2017 15:16
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankara kızı Berna tekrar sizler için burada bulunuyor. Uzun bir zamandır Eskişehir’de bulunmadığım için takipçilerimden özür diliyorum. Bildiğiniz gibi sürekli olarak burada çalışmıyorum. Zaman zaman buraya gelmekteyim. Bana yapılan yorumlara baktığımda hep bu konu ile alakalı şikayet olduğunu gördüğümden açıklama yapma gereği duydum. İsmim Berna, 22 yaşında, genç ve bakımlı bir bayanım. Geniş ve seksi kalçalara sahip olmak ile beraber sıkı bir vücuda sahip birisiyim. Eskişehir eskort kadınları arasında en iyilerden birisiyim.

Bu insanların hayatında siyah ve beyaz vardır. Kesinlikle hayatlarında gri olmadığından dolayı sıkıntılı bir hayatları olacaktır. Oturmuş bir kişiliklerinin olmaması nedeniyle sıkıntılar olacaktır. Bu insanların kişiliklerinin tam olarak oturmamasının nedenleri psikolojik ya da çevresel olarak tam olarak oturmamasından dolayı sıkıntılı bir kişilikleri olacaktır. Hayatlarının ilerleyen dönemlerinde de kişilik bozukluğunun olmasına neden olacaktır. Sınırda kişilik bozukluğu olan bir insanın hayatında belli bir amacı olmayacaktır. Daha çok hayatının birden fazla amacı olacaktır. Yani bir işe başladığı zaman bunu kendisine amaç edinecektir ama sanıldığı gibi uzun süre olmayacak ve çok kısa bir süre içerisinde ondan vazgeçerek başka amaçları olacaktır.

Aşık olma konusunda çok başarılıdır. Öyle bir aşık olur ki bunu birlikte olduğu ya da aşık olduğu insana sonuna kadar hissettirecektir. Birlikte olmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır ve gerçekten de birlikte olmak isteyecektir. Çok büyük bir aşkı olacaktır. Duygularını en uca kadar yaşayacaktır ama bir anda hatta hiçbir sebep yokken öyle bir nefret edecek ki çevresinde olan her insan bu durumda şaşıracaktır. Bir anda sevecek ve bir anda da nefret edecektir.

Kendisini sürekli bir şekilde boşlukta hissedecektir. Farklı işlerde büyük bir heves ile yaparak o boşluğu doldurmak isteyecektir. Girmiş olduğu bütün iş hayatında sıkıntı olacaktır. Çünkü yapmaya heveslendiği o işten çok kısa bir süre içerisinde sıkılacaktır.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 570587f692d0c9e0

Report problem

Processing your request, Please wait....

2 cevap yazıldı: “Ankara Kızınız Berna Tekrar Sizlerle”

  1. Merhaba güzelim telefon nerde

  2. Merhaba güzelim tanışalım

Cevap Yaz