Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ateşli Hatun Maya

  • Listelenen: 28 Eylül 2016 14:05
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Ateşli Hatun Maya - Resim1Ateşli Hatun Maya - Resim2

Tanıtım:

Kaliteli bir bayan olarak siz değerli Eskişehirli beylerle birlikteyim. Hayallerinizi süsleyen bir bayan olarak sizlere mükemmeliyeti yaşatacağımdan hiç şüpheniz olmasın görüşmelerimi bir kalite çerçevesinde gerçekleştirmekteyim. Daha detaylı bilgi için profilimi okumanız yeterli olacaktır.

  • Yaş: 24
  • Boy: 1.70
  • Kilo: 56
  • Anal yok kondom şart

Böyle bir kavram oluştu son yıllarda iş yerinde evde baskı altında kalmak yani mobbing hatta daha düzgün dille pasifize edilmek. Peki siz bu durumdan muzdarip olabilir misiniz. Yani eşiniz arkadaşlarınız ile birlikteyken sohbet sırasında siz lafa girince sizi kibarca ya da bazen kabaca susturuyor mu? Belki de kıyafetlerinizi, yürümenizi eleştiriyor hatta yüksek sesle güldüğünüz anlarca hafif göründüğünüzü söylüyor olabilir. Hareketlerinizi bayağı buluyor ve sizi sıkça azarlıyor mu? Anlamı eşiniz size mobbing yapıyor ve bundan kurtulmak sizin elinizde.

İlk olarak onunla konuşmayı deneyin sonuçta olur olmadık zamanlarda çocuk gibi azarlanmayı hiç kimse hak etmez. Konuşmak fayda etmez ise onun yöntemini ona karşı kullanın. Hırçınlaşacak ve daha çok saldırganlaşacaktır. Bu durumda geri adım atarsanız hayatınız boyunca pasifize edilmeye devam edersiniz. Kişiliğinizden asla ödün vermeyin. Unutmayın taviz taviz gerektirir.

Karşısındaki insanı sürekli ezmeye çalışan insanlar genellikle ruhu yaralı hatta psikoloji bozuk insanlardır kaçıp kurtulma şansınız varsa ne la ama böyle bir şansınız yok ise mutlaka bir terapiste hatta belki evlilik terapistine görünmekte fayda var. Elbette eşiniz bunu kabul etmeyecektir ama evliliğinizin ya da ilişkinizin devam etmesinin buna bağlı olduğunu söyleyin ve asla geri adım atmayın.

Sürekli baskı altında olmak sizi zamanla yıpratacak hatta pasif korkak bir insan haline gelmenizi sağlayacaktır. Bunun olmasına izin vermeyin. Unutmayın hayatta hiç kimse sizden daha değerli değil.

Bu ilandan önce yayınladığımız diğer ilanımıza göz atmak ister misiniz?

Etiket yok

  

Listing ID: 29557eba2a095073

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap yazıldı: “Ateşli Hatun Maya”

  1. Bana ulaş müsaitsen

Cevap Yaz